Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy 945ml - SLEVA 40 %

  Centrální sklad Kbely: více než 10 ks
  Prodejna Hloubětín: 1 ks
  0 hodnocení
  131 Kč 108 Kč bez DPH
  - +

  Popis produktu a parametry

  Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy

  • Unikátní pro-bakterie, které produkují čisticí enzym
  • Vyvinuto speciálně k odstranění nečistot a zápachu jako jsou psí moč, výkaly a zvratky
  • Odstranění zápachu působí preventivně proti dalšímu značkování
  • Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití

  Vhodné povrchy: 
  Pelíšky, pohovky, polstrování auta, koberce, čalounění, textil

  Nevhodné povrchy: 
  Kůže, vlna

  Funguje na tyto nečistoty: 
  Moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

  Většina čisticích prostředků na trhu obsahuje detergenty a fosfáty, které pouze maskují zápach vůněmi nebo odstraňují nečistoty. Po čase se ale špína a zápach vrátí. Simple Solution se liší využíváním pro-bakterií produkujících enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty. Úplné odstranění skvrn a pachu omezuje např. další přeznačkovávání stejného místa.

  Etiketa:

  • Obsahuje unikátní pro-bakterie produkující enzymy rozkládající nečistoty jako jsou moč, výkaly nebo zvratky
  • Při dodržení návodu je bezpečné využívání v okolí domácích mazlíčků a dětí.

  Koberce, čalounění, povlečení, oblečení

  Návod k použití:

  Před použitím odstraňte možnou část nečistoty, protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

  • Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření nečistoty.
  • Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.
  • Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

  Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

  Stroje na čištění koberců: Extrémně znečištěná místa ošetřujte jednotlivě. Pro ostatní oblasti přidejte 120 ml na každé 4 l čistící tekutiny na koberce.

  Ošetření textilu před praním: Aplikujte na postiženou oblast a nechte působit 10 minut před praním.

  Pro čištění pevných povrchů jako jsou dřevěné podlahy, dlaždice a lino použijte Simple Solution Hardfloor Stain + Odour Remover.

  Složení: Aniontové povrchově aktivní látky max. 5%, vůně, hexyl cinnamal. Čištěná voda, přírodní nepatogenní bakterie, denaturovaný ethanol.

  Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte prostředky mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

  Hodnocení zákazníků (0)

  Zatím žádné názory

  Přidat vlastní hodnocení
  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.