Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Společnost Pučálka s.r.o. se může chlubit již více než dvacetiletou histrorií. Prvním oborem, se kterým jsme začínali, byl dovoz, distribuce a instalace okenních fólií a autofólií (www.pucalka.cz). Tato činnost začala v roce 1992 prostřednictvím fyzické osoby Zdeněk Pučálka. Pod společnost s ručením omezením byly všechny aktivity převedeny v roce 2006.

  V roce 2008 jsme naše podnikání rozšířili na internetový obchod s chovatelskými potřebami a velmi záhy jsme začali s dovozem holistického krmiva Artemis(www.artemispetfood.eu), kde jsme na začátku roku 2010 získali oficiální zastoupení pro celou Evropu.

  V roce 2012 jsme začali s přípravou naší vlastní značky krmiva, které jsme v letošním roce uvedli na trh - Marp.V naší privátní značce jsme využili našich zkušeností v oblasti výživy a vytvořili jsme receptury přesně podle našich požadavků. Více o krmivu Marp naleznete na www.marppetfood.cz. Od našich počátků je cílem přinášet našim zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně pozitivní přínos pro jejich mazlíčky.

  V dalších letech jsme přidali další dvě privátní značky – krmivo Doxneo(rok 2014) a matrace a pelíšky Aminela(rok 2015). Především v rámci značky Aminela se náš sortiment dále a dále rozšiřuje o vodítka, obojky, stopovačky a další chovatelské potřeby.

  V posledních letech jsme naší nabídku rozšířili o značky, které exkluzivně zastupujeme na českém a slovenském trhu – Simple Solution, Almo Nature, Spunky Pup, Intersand, Kippy a Healthy nebo Vets Best.

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.