Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Autor: admin hlavní
  Čistá domácnost s domácími mazlíčky

  Každý majitel chupatého kamaráda určitě zná chlupy všude po domě nebo bytě a občas i něco horšího, že?

  Úklid chlupů, loužiček i jiných nehod ještě nikdy nebyl snažší, to může potvrdit mnoho zákazníků, kteří vyzkoušeli produkty anglické značky Simple Solution.

  Přípravky Simple Solution jsou určené k odstranění zápachu a nečistot, které způsobují domácí mazlíčci. Přípravky fungují na nečistoty jako jsou - Moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

  Domácí mazlíčci nám někdy připraví nepříjemné překvapení. Ať už ho zaznamenáme čichem jako zápach nebo očima jako zjevné znečištění a nepořádek. Ujistěte se, že pejsek nebo kočička nemají nějaké zdravotní problémy, zvíře může trpět třeba infekcí močové ústrojí nebo trávicími obtížemi.

  Nezoufejte ani u starších fleků a zdrojů zápachu, jen aplikujte větší množství čistícího prostředku a nechte ho působit delší dobu. Někdy může míst, které jsou zdrojem zápachu, více zkuste vyhledat všechny. Nevzdávejte boj se zápachem tak snadno a vyzkoušejte čisticí prostředky vyvinuté speciálně k odstranění nečistot po domácích mazlíčcích.

  Spreje obsahují bakterii, která se po kontaktu s nečistotou aktivuje a začne produkovat čisticí enzym, který rozežírá nečistoty. Takto připravené nečistoty bakterie lehko konzumuje. Vy jen vysajete hadříkem nebo papírovým kapesníčkem přebytečnou tekutinu a je hotovo. Čistění je tedy šetrné k čištěnému povrchu i k životnímu prostředí. Zároveň je použití bezpečné i v okolí dětí a domácích mazlíčků. Spreje se dají používat na pohovky, koberce, pelíšky, interiér auta, oblečení, pevné podlahy a tak dále.


  Laboratorní tým se rozhodl, že se vypořádá s nečistotami, s kterými se majitelé psů a koček sami neradi vypořádávají. Složení a specifická bakterie byly dlouho vyvíjeny v laboratořích a měněny pro nejlepší možné výsledky. Největším oříškem bylo odstranění zaschlé krve, ale i toto se nakonec povedlo. Přípravky byly testovány na různých materiálech, aby ho nepoškozovaly. 

  Na odstranění chlupů z některých povrchů bývá oříšek, jistě jste již vyzkoušeli několik variant. Doporučujeme používat rukavice s unikátním povrchem, díky kterému dostanete chlupy z každého materiálu.

  Jak postupovat, aby bylo čistění účinné? 

  • Dostatečné množství tekutiny
  • Prodloužit dobu působení
  • U starších nečistot bude potřeba několikanásobná aplikace
  • Přebytečnou tekutinu vysát papírovým ubrouskem a po vyschnutí i vysavačem
  • Správně zvolit produkt – například kočičí moč je více koncentrovaná než psí, takže je potřeba větší koncentrace účinných látek

  Další informace o výrobcích Simple Solution si můžete přečíst na webu Pučálka- www.pucalka.cz

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.