Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Autor: admin hlavní
  Komfortní pelíšky Aminela

  Vážení zákazníci a příznivci kvalitních, designových a funkčních produktů Aminela, přicházíme s novou řadu ještě komfortnějších pelechů pro psy. K matraci Aminela jsme přidali nový mantinel/okraj pro ještě větší pohodlí vašich mazlíčků.

  Potah okraje je ze stejně hebkého, příjemného materiálu jako matrace, se stejnými funkcemi. Okraj je vyplněn drtí z paměťové pěny. Povlak celého okraje má zip, je tedy snímatelný a pratelný. 

  Okraj/mantinel k matraci připěvníte pomocí suchých zipů, které jsou v potahu všity stejně jako na potahu matrace.

  S matrací a okrajem tak vznikl Aminela pelech pro ty nejnáročnější psí mazlíčky, kteří mají rádi pohodlí. Zároveň tak splňuje všechna očekávání majitelům, kteří kladou větší důraz na kvalitu psího pelechu ať už z důvodu stáří svého psa, ortopedických potížích či kvůli jiným zdravotním problémům.

  Aminela pelíšky vytvářejí ti, kteří celoživotně žijí se psy. Rozumíme psům, respektujeme jejich nároky a pohodlí. Chceme pro ně perfektní místo, na kterém tráví kus svého života. Zároveň klademe důraz na snadné čištění. Díky zipům lze potahy snadno sejmou, vyprat v pračce a poté snadno na matraci i mantinel znovu navléct. Vše je rychlé a snadné a čas, který si tak ušetříte neefetivním čištěním pelíšů, můžete strávit se svými mazlíčky.

  S inovací pelechů rovnou představujeme i dvě nové barvy červenou a modrou. 

  Aktuálně jsou k dostání čtyři barevné varianty matrací, pelechu s okrajem, polštářků i kulatých pelíšků.

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.