Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

    Autor: admin hlavní
    Nové masové vaničky Marp Holistic

    Snažíme se stále zdokonalovat, inovovat naše produkty a zároveň je rozšiřovat. Vycházet vstříc potřebám našich zákazníků a potřebám jejich psích i kočičích mazlíčků. Nové masové vaničky jsou stejného složení, jako ostatní konzervy Marp, jen v novém kabátku.  Nyní jsou skvělou alternativou pro majitele menších psů či koček, kteří nechtějí skladovat otevřenou konzervu několik dní. 100g vaničky jsou k dispozici ve dvou příchutích pro psy a třech atraktivních příchutích pro kočky. K dispozici je i balení 15ks, ke kterému zákazník získá jednu vaničku ZDARMA!

    logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.