Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Autor: Michal Michal
  Krmivo Artemis

  Složení krmiva je velmi důležitou věcí, která určuje celkovou kvalitu krmiva. Dle našeho názoru je ještě důležitější věcí kvalita surovin. Složení krmiva může vypadat velmi zajímavě, ale pouze do té doby, než zjistíte původ surovin. Čtěte více o našem krmivu Artemis.

  O Artemisu

  Artemis se nevěnuje pouze poskytování zdravého krmiva pro zvířata, ale propaguje celoživotní přístup k péči zvířat. Věříme, že dosahujeme vyváženosti všech částí – všech aspektů zvířecího života – k tomu, abychom umožnili našim miláčkům plnohodnotný a krásný život.

  Protože zdravotní životní styl začíná výživou, vytvořili jsme krmivo, které má vyvážené všechny nezbytné bílkoviny, tuky, uhlohydráty, vitamíny a minerály tak, že ve výsledku je toto krmivo mnohem lepší než jeho jednotlivé části. Jinak řečeno – Artemis klade velký důraz nejen na výbornou kvalitu vstupních ingrediencí, ale hlavní úspěch tohoto krmení spočívá ve vyváženém poměru.

  Naše produkty byly vyvíjeny s myšlenkou, že prevence je lepší než péče a ušli jsme velký kus cesty v zařazování čerstvé zeleniny, ovoce, bylinek a trávicích enzymů k tomu, abychom dosáhli všech nutričních požadavků. Holistický pohled není výhodný pouze pro zákazníka, ale je také výhodný pro Artemis jako společnost a to nám dává důvod k tomu, abychom na sebe mohli být pyšní.

  Krmivo Artemis bylo dvakrát vyhodnoceno odborným časopisem The Whole Dog Journal jako jedno z nejlepších krmiv a v letošním roce bylo dokonce vyhodnoceno jak Top doporučované krmivo

  Holistický přístup

  Holistický znamená: ovlivňovat celé složení tak, aby bylo ve skrze přirozeně funkční; tedy holistický přístup k výživě zvířat znamená použití smysluplných ingrediencí, které jsou velmi vhodné pro celkovému pohodu psa. Začali jsme tento proces s nejlepším, co nám příroda nabízí: zdravé maso, přírodní obiloviny, ovoce a zelenina. Spojili jsme tyto suroviny s doplňky, které jsou vyráběny výhradně pro nás, abychom vyrobili krmení, které je skutečně nejlepší na světě.

  Použití čerstvého masa v krmivu Artemis

  V krmení Artemis je použito přednostně čerstvé maso před masovými moučkami. Zeptali jsem se výrobce na hlavní rozdíl mezi čerstvým masem a masovou moučkou.

  1. Definice čerstvého masa a moučky
   Jak název naznačuje, čerstvé maso je jen – čerstvé maso (bez vedlejších produktů a kostí). Moučka obsahuje kromě masa např, kosti, kůži atd.
  2. Proč používat čerstvé maso?
   Jsou zde dva hlavní důvody pro využívání čerstvého masa v našich formulích. Za prvé, co se týká vyživovacího hlediska, při používání čerstvého masa můžeme snížit obsah popelu. Zrovna tak je důležité, že za pomoci použití čerstvého masa se zásadně zvětšuje chutnost krmení.
  3. Není v čerstvém mase hodně vody?
   Ano, to je pravda. Skutečně, v čerstvém mase je 80% vlhkost. Z tohoto mají výrobci krmení tendenci umísťovat čerstvé maso na první místo seznamu ingrediencí. My nefalšujeme seznam ingrediencí a také neklameme uvedením váhy masa včetně vody. My se prostě řídíme ingredientními standardy AAFCO (sestupné pořadí podle váhy – myslí se uvedení ingrediencí na obalech). Z tohoto důvodu všechny naše formule obsahují čerstvé maso přednostně před masovou moučkou. Tedy kombinování čerstvého masa a masové moučky je dokonalý způsob výroby.

  Původ ingrediencí

  Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány, aby splnily maximální funkčnost krmiva Artemis. Artemis klade zásadní důraz na kvalitu a přirozenost všech ingrediencí. Artemis nemá co skrývat, níže je k dispozici tabulka s informacemi o původu ingrediencí.

  Více informací o krmivu Artemis si můžete přečíst na webu Pučálka.cz - www.pucalka.cz

  Drůbež

  USA

  Hnědá rýře, Ovesné vločky, Proso, Brambory, Sušená vejce, Rajčatové výlisky, Lněné semínko, Přírodní kuřecí aroma

  USA

  Cholin Chlorid

  USA

  Sušené kořínky čekanky

  Belgie

  Hnědé mořské řasy, Mrkev, Hrášek, Jablka, Rajčata, Borůvky, Špenát, Drcené brusinky, Extrakt rozmarýnu, Extrakt z juky Schidigera

  USA, Kanada

  Extrakt ze zeleného čaje, Extrakt z ječných klíčků

  Připravovaný v USA

  Jehněčí moučka

  USA,  Nový Zéland

  L-Carnitin

  Česká Republika

  Minerální mix pro kočky

  USA, Kanada, Mexiko

  Minerální mix pro psy

  USA, Kanada, Mexiko

  Petržel

  USA, Itálie

  Losos

  USA, Kanada

  Lososová moučka

  USA

  Taurin (kočky)

  Čína

  Vitamínový mix pro kočky

  Připravovaný v USA

  Vitamínový mix pro psy

  Připravovaný v  USA

   

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.