Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Autor: admin hlavní
  Marp Variety

  Marp Variety – ultraprémiová krmiva

  Z naší aktuální novinky máme skutečně velkou radost. Jedná se pravděpodobně o největší novinku od vytvoření krmiva Marp. Již několik let jsme měli rozpracovaný upgrade řady Marp Natural. Když jsme se v loňském roce konečně dostali k tomu, abychom ho dotáhli, vzniklo něco, co se nám skutečně velmi líbilo a nakonec jsme došli k závěru, proč nahrazovat řadu Marp Natural, když můžeme vytvořit celou jednu novou řadu. A tak vznikla řada Marp Variety

  Už vybrat samotný název nebylo úplně snadné. Nakonec vyhrálo slovo Variety, protože tato řade je skutečně variantou mezi Marp Natural a Holistic. A protože u nás je nejvíce Holistic a Variety stavíme výše než superprémiovou řadu natural, Marp Variety má u nás kvalitativní označení ultrapremium. 

  A v čem je Marp Variety odlišný od Marp Natural - je to především v obsahu masa a v tom, že je bez lepku. Složení této řady je dle naší tradice velmi jednoduché a je opět jednoproteinové. Díky tomu jsou tato krmiva velmi dobře použitelná i pro psy s potravními alergiemy. Řada Variety je postavené na tradiční kombinaci maso+hnědá rýža. Tato kombinace je velmi funkční. V honbě udělat krmivo co "nejzajímavější" výrobci často zapomínají na to, že krmivo musí především fungovat na psech. U nás je toto vždy prioritou. 

  Samozřejmostí je u nás absence jakýchkoliv umělých konzervantů nebo barviv, levných suroviny jako jsou hydrolyzáty, kukuřice, pšenice nebo sója. Oproti našim krmivům bez obilovin jsme z těchto receptur vynechali brambory. Všechny receptury jsou také doplněny kloubní výživou. 

  Aktuálně jsme zařadili do nabídky 3 receptury pro psy v příchutích jehně, losos a ryba. Ještě během léta doplníme nabídku o 3 receptury pro kočky a také 3 druhy konzerv pro psy. A na podzim tuto řadu doplníme o další receptury pro psy.

  Úspěch značky Marp nás motivuje na jejím dalším rozvíjení a už nyní pracujeme na dalších zajímavých výrobcích.

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.