Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment!!

  Autor: admin hlavní
  Fotosoutěž 2018

  Po delším čase jsme pro vás připravili další fotosoutěž. Vzhledem k tomu, že jsme soutěž delší čas neměli, budeme soutěžit o voucher na naše krmiva Marp nebo Doxneo a poukázky na nákup do eshopu Amarago v hodnotě 3000Kč. Zasílat můžete fotografie vašich psích i kočíčích mazlíčků na téma „LÉTO“. Ze zaslaných fotografií vybereme 5 obrázků, které budou soutěžit ve finálovém kole. Finále soutěže proběhne na našem facebookovém profilu Amarago. Fotografie, která dostane nejvíce ,,liků", zvítězí. Každý účastník může zaslat pouze jednu fotografii. Fotografie zasílejte na soutez@pucalka.cz. Účastníci finálového kola obdrží stylové mikiny značky Alpine Pro s logem krmiva Marp.

   

  Podmínky soutěže

  POŘADATEL: 

  Pučálka s.r.o. Malkovského 584, Praha 9, 199 00, IČ: 275 67 303 

  DOBA TRVÁNÍ: 

  Začátek soutěže bude 20.6.2018. Fotografie můžete zasílat do 8.7.2018. Finále soutěže proběhne 12.-23.7.2018 do 8:00. 

  PODMÍNKY ÚČASTI: 
  Účastníkem soutěže může být pouze zletilá fyzická osoba s doručovací adresou v České republice a Slovenské republice (dále také jako „účastník“). Zúčastnit se může každý účastník pouze jednou fotografií. Zašle-li některý z účastníků fotografii vícekrát, k druhé a každé další nebude přihlíženo. 

  PRŮBĚH SOUTĚŽE: 

  Účastník se může soutěže účastnit tak, že: zašle na email soutez@pucalka.cz, a zároveň ke své své fotografii připojí své jméno, příjmení, jméno zvířete, emailovou adresu. Zasláním souhlasíte se zpracováním těchto dat.

  URČENÍ VÝHERCE: 

  Ze všech fotografií zaslaných v průběhu soutěže vybereme 5 fotografií, které se zúčastní na facebookovém profilu naší společnosti (https://www.facebook.com/Amarago-1957895217774512/) o hlavní výhru. Finále soutěže proběhne 12.-23.7.2018 a vyhraje ta fotografie, která získá více like. VÝHRA: Výhru tvoří voucher na sortiment www.amarago.cz v hodnotě 1500 Kč a 12 kg pytel krmiva dle vlastního výběru. Druhé místo obdrží voucher v hodnotě 1000 Kč a 12 kg pytel krmiva dle vlastního výběru. Třetí místo získá voucher na nákup v hodnotě 500 Kč a 12 kg pytel krmiva dle vlastního výběru. Výherci budou individuálně kontaktováni prostřednictvím emailové adresy jimi uvedené v soutěžním formuláři. Výhru je možno vyzvednout osobně na jedné z poboček pořadatele nebo bude výherci na náklady pořadatele doručena do místa jeho bydliště. Způsob doručení volí výherce. 

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: 

  Vyplněním a odesláním soutěžního emailu účastník soutěže pořadateli uděluje souhlas, aby po dobu 5 let od začátku soutěže zpracovával jeho osobní údaje v rozsahu uvedeném v registraci (jméno, příjmení, e-mail) pro marketingové účely (tj. nabízení produktů a služeb) pořadatele v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Soutěžící, resp. výherce, zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby jím sdělené osobní údaje byly po dobu 5 let od začátku soutěže použity a zpracovávány, pokud jde o jméno, příjmení, email, k nabízení produktů a služeb i prostřednictvím třetích osob pověřených pořadatelem, zejména agenturami a partnery zajišťujícími tuto soutěž. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese sídla pořadatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení pořadateli. Soutěžící má dále práva dle § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo žádat o vysvětlení, požadovat jejich opravu, blokaci nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci, jakož i právo na omluvu, peněžní zadostiučinění nebo peněžitou náhradu, bylo-li jednáním organizátora porušeno právo subjektu údajů na lidskou důstojnost, osobní čest, dobrou pověst či právo na ochranu jména. Účastník odesláním soutěžního emailu zároveň prohlašuje, že soutěžní fotografie je jeho vlastnictvím a uděluje pořadateli souhlas s použitím soutěžní fotografie pro jeho marketingové účely.

   

  logo-dark logo-white search arrow-left arrow-right arrow-top basket close discount-circle envelope hamburger checkbox-checked checkbox-unchecked minus paw-print pen plus plus-circle question-circle star tel trash truck user angle-bottom angle-left angle-right angle-top arrow-down check code brand map-pin
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.